Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AĞACA DÖNÜŞMEK

18.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Carmen Ca
Rüyamda annemle beraber eve gitmek için minibüs bekliyoruz. Issız tenha bir yerdeyiz. Etrafta kimse yok ve her yer ağaç dolu. Gaipten sesler duyuyorum, görünmez şeyler annemi alıp ağaçların arasından götürürken, annemin vücudu ağaç gövdesine dönüşüyor. Annem giderken gençleşip 25'li yaşlarına dönmüştü ayrıca.Anne gitme diye bağırıyorum. Annem, "bin arabaya git" diyor bana. Annem gelmezse ben de buradan gitmem diye bağırıyorum gökyüzüne.Tekrar gaipten ses geliyor,gitmem için beni korkutuyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kaç yaşındasınız? Anneniz kaç yaşında? Bu rüya aileden ayrılmayı temsil ediyor. Bir başka açıdan annenizin ailenin temel direği olmasını da simgeliyor olabilir. Ama her durumda ondan ayrı düşmek zorunda kalacaksınız. İtiraz etmek, direnmek ve ayak diremek boşuna olabilir. Kader size kendi yolunuzu çizmenizi söylüyor ve sizi buna zorluyacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA