Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AĞAÇ KESMEK

15.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mesut kapa
Evde sucuk pişiyorum o sucukları unutup komşunuzun evinin yanına gidiyom ablam var yanımda evin bahçe tarafı iyi olmuş önceden kötüydü şimdi iyi dedim sonra o komşumuz şurayı şöyle yapsa iyi dedim ablam ne kadar tutacak ki diyor ben diyorum su kadar sadece şu sonra o hesap yapıyor işçiler üzerinden 300 milyar diyor oradan eve gidiyoruz amcam kavak kesmiş onları doğruyor farklı farklı traktör eve yaklaştık benim sırtımda silah mahalleden birkaç kişi sokakta oturuyor bisey demiyor geçiyoruz ben
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kesik kesik anlatım ve hayatınızı bilmediğim için de bana çok bir şey ifade etmeyen semboller var. Amcanız devamlı ağaç keser mi mesela, traktörleri var mı, sizin evde tüfek bulunuyor mu? Ağacı odun yapmak aileyi bir arada tutmaya çalışmak anlamına gelir ama bunu yaparken aile büyüklerine ya da ailevi değerlere zarar veririz. Tüfek omuzlamanız güçlenmeniz anlamına gelebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA