Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ADAMIN EZİLMESİ

29.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Esesli
Çeşitli yemeklerin olduğu bir yer var.Elimde tabildotla yemek alacağım sıra vazgeçiyorum.Elimde beyaz kağıt mendil var bir adam bana bakıyor.Onu görünce koşmaya başlıyorum yüzü filan korkuç bir adam ondan kaçmaya çalışırken elimdeki kağıt peçetwyi açıyorum ve içinden 4tane haşlanmış nohut çıkıyor.Peçetenin içinde hafif salça sosuyla karışmış olarak.sonra karşıdan siyah bir araba o adamın beni kovaladığını görünce onun üzerine arabayı sürüyor ve eziyor.Adam ölüyor.Adam öldükten sonra üzülmüyrm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Adamın ezilmesi.. Adam sizin korkularınız. Bu korkular bir erkekle ilgili olabilir ya da genel olarak erkek cinsiyeti ile ilgili de olabilir. Elde edeceğiniz paralar, işler ya da diğer kısmetlerden sırf bu korku yüzünden vazgeçmişsiniz; içinizdeki çocuğu bastırmışsınız. Aslında tam olarak da mutlu olamışsınız. Bir şekilde devletin bir uygulaması, bir devlet memuru ya da devletle ilgili bir fırsat içinizdeki bu korkudan kurtulmanızı sağlayacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA