Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ADAK KESMEK

14.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Miray
Merhaba. Rüyamda adağım varmış eşimde bana koyun yada kuzu getiriyor hatırlamıyorum.Birazdan biri gelip kesecek diyor bende ben keserim deyip kendim kesiyorum Boğaz'ını biraz kesip bırakıyorum kanadığı için acıyorum beslemeye karar veriyorum kayınpederim bu çok Saçma deyip kasap getirip kurbanı kestiriyor ve etlerini dağıtıyor bazı tanıdıklarda ellerinde yiyecekle bize Gelmişler Karşılığında et almak için. Benimde Hoşuma gidiyor herkesi görünce hem sohbet ediyoruz hemde yiyip içiyoruz.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eğer çiğ etleri gördüyseniz istediğiniz şeyler başınıza bela olabilir çok dikkat edin. Adak genelde insanın isteklerinin gerçekleşeceğini haber verir ama bunlar maddi olmaktan çok manevi arzulardır. Ancak kesilmiş hayvan etleri sonucun hüsran, üzüntü ve sıkıntı olacağı konusunda ciddi bir uyarıdır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA