Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ACI HİSSETMEK

09.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen YaNDıM ALi
Rüymda bir evde arkdşlrımla birliktydim,uyuyrdk, rüya görmye başladım, yani rüya içinde rüya görüyordum, bir makina gibi birşey vardı boş bir arazi içinde, sürekli işleyiş halinde, nasıl olduysa o makinnın arasna girdm,sağdan soldan gelen makina iğnelerinin vucudma değmemesi için maknanın içinde bir oraya bir buraya kosturuyrdm.En sonunda bir iğnesi gibi birşey karnıma geldi, acsını hissttim binvi ölüyrdm yani o acı beni öldrmştü binevi ölümü hissettim,sonra bir yel misali o acı kalktı uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bilinçaltının alt katmanlarına indiğimiz rüyalar, rüya içinde rüya görmüş hissi verir bize. O makinanın bir benzerinden uzun zaman önce etkilenmiş olmalısınız. Belki de bir filmde izlediniz. Acıya gelince o acı muhtemelen yatarken o bölgede gerçekten meydana gelen bir acıdır. Dış fiziksel bir etmen yoksa karın ağrısı ya da benzer bir sancı da olabilir. Bu tür acıları rüyada gördüğümüzü zannederiz ya da acı rüyanın içine girer diyeyim size. Ve bizi uykumuzdan uyandırır, sizde de öyle olmuş. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA