Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ACI DUYMAK

13.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Korktum
Merhaba... rüyamda acı hissettim canım çok yanıyor inliyordum helikopter gördüm asagı indi sanırım bana çarptı sol kalçamda yara oluştu.... sonra ünlü bayan birini gördüm beni hastaneye götürmek istedi yardım için... sonra ünlü erkek daha gördüm bana hediye almış alt üst çok lüks pijama takımı gibi fakat çok pahalı birşey... sonra bi maymun gördüm üstüme çıkmıştı yerdeydim onu elimle besliyordum bişeyler yediriyordum elimle ... şimdiden tşkrler...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bedeninizde gerçekten de fiziksel bir acı yaşamış olmalısınız. Böyle hisleri rüyaların içine adapte ederiz çünkü. Helikopter küçük ama tanınan firmaları temsil eder. Böyle bir yerden zarara uğratılabilirsiniz, dikkat edin. Ya da böyle bir yerde çalışan biri sizi üzebilir. neyse ki bu durumun sonucu hayırlara vesile olacak ve popüler insanlar sosyal çevrenize girecekler. Yardım ve destek göreceksiniz. Bu çevredeki sahte tavırlı birine dikkat edin yeter. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA