Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ACI ÇEKMEK

13.06.2013

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen efsaa
8yaşlarında oğlum varmış.teyzemin oğluda aynı yaşlardaymış(gerçekte teyzemin oğlunu;4 yıl önce mide kanserinden kaybettik 35yaşınaydı)gece bievden eşimle ikisini de aldık gri sarı bebek arabasına ikibüklüm koyduk onun karnında yara varmış hastane gittik;benimki iyidi ama ikisi de öldü geniş bi holde böyle bi acıya nasıl dayanılır teyzem dayanır ben napçam diye isyan edip ağlıyom.uyandım gözyaşı yoktu ama uzundur bu acıyla yaşıyor gibiydim aslında oğlum yok 6yaşında 1kızım var
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhunuz yaralanmış, bir acıyı ya da birisinin acısını çekmeniz istenmiş. Ama niye, neden bilmiyorum. Ettiğiniz bir bedduayı düşünün, yaptığınız haksız bir ithamı ya da benzer bir şeyi. Bu tip rüyalar ruhun bildiği ama zihnin -ego yüzünden- algılayamadığı durumlardan kaynaklanır. Birisine ağır enerjiler yollarsınız ama bumerang gibi size geri döner. Evren her zaman yansıma prensibi ile çalışır. Ne ekerseniz onu biçersiniz sözü de bundan gelişmiştir. Şimdi elinizi çenenize koyup düşünün. Ne yapıyorsanız derhal bunu kesin. Bu bir uyarı rüyası, eğer devam ederseniz bu acı gerçeklik olarak hayatınıza girer. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA