Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ACELE ETMEK

12.04.2012

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sevda
Merhaba rüyamda kardeşimle yurtdışına gidecekmişiz 10-15 günlüğüne abim gönderiyormuş büyük bi valizim var çabuk çabuk hazırlanmaya çalışıyorum kardeşiminde küçük bir valizi var bn çok acele ediyorum bi yandan kardeşimede çabuk olmasını söylüyorum o çok rahat.hiç acele etmiyor saat 9da uçağa binecekmişiz saat 8 i 10 geçiyor vaktimiz az diyorum bi süre sonra saate bktığımda 2 saatimiz varmış daha. ben banyoya giriyorum sonra bi ara dayımı görüyorum mutfkta. konuşyorz ne konuştmuzu hatırlamıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ufak tefek günlük sorunlar, yetişmesi gereken işler, bazı eleştiriler kafanızı meşgul ediyor. Yapmanız gereken şeyleri zamanında yetiştirememek, unutmak ya da eleştirilmek sizi üzüyor. Başkalarının esnek ve acelesiz yaşamlarına gıpta ettiğinizi düşünüyorum. Bir işe girmek veya bir topluluğa katılmak için hazırlık yapacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA