Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ABİYE KIZMAK

29.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hande
Rüyamda sevgilimle geziyorduk akşam saatleriydi ve abim beni almaya geldi koluma girdi bende bundan hoşlanmadım kolumu geri çektim. abimde mal mal hareketler yapıyordu gir şu koluma diyordu. Sevgilim de boşver aşkım o sana karışamaz merak etme dayak istiyor diyordu. Abim bunu duydu ve sevgilime vurmaya başladı ben hem onları ayırmaya çalışıyordum hemde ordaki inlanlara yardim edin diye bağırıyordum onlar ayrılınca sevgilimin yanına gittim bu şehirden gidelim dedim ve gittik elele tutuşup..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Belli ki abinizle aranız limoni. Sevgiliniz de bu anlaşmazlıkları körüklüyor. Aman çok dikkat edin sevgilinizin dolduruşuna gelmeyin. Aile herşeyinizdir. Ailenizin izni olmadan yapacağınız herşey ileride başınıza çok büyük işler açar. Ilımlı davranmak ve sabır göstermek sizin ilişkilerinizi, ummadığınız bir şekilde düzeltir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA