Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ABDEST ALMAK

13.11.2013

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sevda sevda
Merhaba rüyamda kendi aramızda sözlendiğim kişi ile memleketimize gidiyoruz aynı arabadayız ama birbirimizi görmüyoz bilmiyoz, meğerse aynı apartmanda oturuyomuşuz ben onlardan birini görmeyi çok istiyorum ama sabah kalkıp abdest alıcam su yok çeşme varmış yani köy gibi bi yerde oluyo aynı zamanda yarım yamalak abdest alıyorum ama içim mutmain olmuyor yeni bi su bulsam hemen orda abdest yenileyecem ama bu arada çeşme başında bana sanki laf çarpıtmalar oluyor... Şimdiden teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu kişi ile aynı sosyal çevreden, aynı iş yerinden ya da sadece aynı memleketten olabilirsiniz. Rüyanız, bir şekilde önceden birbirinize yakın çevrelerden olduğunuzu söylüyor. Sizin arkadaşlarınız onun arkadaşları ile tanıdık olabilirler mesela. Onunla ilişkiniz sizi mutlu ediyor ama nedense kendinizi günaha girmiş gibi hissediyorsunuz. Nedenini ben bilemem ama bilinçaltınızda böyle bir his var. Belki de evlenmeden birlikte olduğunuz içindir. Abdest almanız bu günahtan arınmaya çalıştığınızın bir göstergesi. Ama ne yaparsanız yapın tam olarak rahat değilsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA