Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYACIBAŞI'NIN RÜYASI: SÜREKLİ AYNI MEKANI GÖRMEK

30.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüyacıbaşı
Rüyamda sürekli aynı evi değişik şekillerde görüyorum. Bir o ev benim oluyor bir gün odasını kendime ayırıp oda yapıyorum, bir gün çay bahçesi bir günde evin olduğu yerde toprak bir saha oluyor. O evi daha daha önce sürekli gördüğümde bir boyunca falan. Sonra acaba neden deyip gittiğimde o eve evin bir odasında kaplumbağa ölmüş ve iğrenç kokuyordu. Kaç gün acaba o evi rüyamda sürekli görmem bundan mıydı diye düşündüm? Geçenlerde rüyamda o evin eski yaşayanları ile birlikte evin üstündeydik. Evin kızı benim siyah ipim kaldı diyerek eve girdi evde siyah ipi aradık girdiğimiz zaman ev eskiydi ve yenilenmeye başladı. Salonda koltuklar ve dağılmış çamaşırlar vardı bende sanki o ip aradığımız abla misafir gelmişte ben ortalığı topluyor gibiydim. Evin küçük oğlu da balkonda ya tahta kesiyordu yada sigara içiyordu. Böyle böyle şeyler. O evde çocukluk aşkımın evi oluyor. Balkonda duran çocuğa küçükken aşıktım. Ama şimdi görüyor olmam biraz acayip geliyor. Şimdiden teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Biz bu duruma ruhun yapışıp kalması diyoruz. O evde, o zaman diliminde yaşanan olaylar esnasında ruhunuzun yani enerji bedeninizin bir kısmı o mekanda ya da o zaman diliminde yapışıp kalmıştır. Neden böyle olur? Çok ağır travmatik durumlar yaşarsanız olur, çok mutlu olursanız ve bir daha aynı düzeyde bir mutluluğu yakalayamazsanız olur, birisinin hakkını yerseniz, günahına girerseniz olur. Bu ve buna benzer şeyleri düşünün; kendiniz bunu bulduğunuzda enerjinizin eksik parçası size geri dönecektir. Ondan sonra aynı rüyaları bir daha görmeyeceksiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA