Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYACI'NIN RÜYASI: RÜYADA BEBEK EMZİRMEK

03.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen RÜYACI
Büyük bir Camideyiz çok karanlık bir ortamdı yengemAmcamın eşi 4 kız annesi ve ameliyatlı olduğu için artık çocuğu olamayacak biri doğum yaptığını görüyorum ve doğumunu yaptıranda başka yengem ve gelini bende şahit oluyorum bebeği sarmak için bez bulmaya gidiyorlar o anda bebeğin başına gidip kucağıma alıyorumerkek bebek hemen sütüm geliyor ve bebeği emziriyorum yengem bebeğim sana emanet diyor oturduğu yerde kan kaybından ölüyor bebek kucağımda emzirirken uyandım. ben evliyim 1 çocuk annesiyim daha öncede rüyamda bebek emzirdiğimi görmüştüm 3 gün içinde hamile olduğumu öğrendim bu rüyada yengemide gördüğüm için rüyamın tabirini bulamıyorum hayırlısı olsun inşallah
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, erkek bebek emzirmek bir sonuç için çaba harcamak demektir. Bir işe, kanından canından emek vermek anlamına gelir. Yengenizin yaşamında ani bir değişiklik söz konusu ama ölmeyecek merak etmeyin. Ancak çevrenizden birinin vefatını duyabilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA