Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RUYA YORUMU'NUN RÜYASI: RÜYADA SİHİR YAPILDIĞINI GÖRMEK

09.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ruya yorumu
Ruyada uyudugumu fakat sürekli kaklmak geregi duydugumu gordum.Yan odadaki ogluma baktim, üstünü örtüb çikdim.Saat sabah 4 gosteriyordu.Cam açikdi ve ben bir çocuk alamasi duydum.Bu səsin oğlumun sesine benzediyini anladim.Yataktan kalkip balkona çiktim ve gördüm ki hakikaten alayan çocuk oglum.Sürekli anne anne soyluyor,yaninda bir adam onun elinden tutub duruyordu.Ogluma seslendim.Beni gorup ağlamaya başladı.Oglumu yardim eden gibi goruken o adam kayboldu ve ben ogluma sordum sen nasil ciktin evden?Evden kactigini söyledi.Ve kaybolub koktugunu soyledi.Bunun uzerine ben cikib bizim binadaki korumaya nasil cocugun kayboldugunu anlamadilar diye sordum.Onlar da bana bir terzinin bana ve aileme sihir yaptigini ve oglumun onun icin evden kactigini söyledi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayatınızda bir takım sıkıntılar yaşamışsınız ve bunun izlerini hala taşıyorsunuz. Rüyada oğlunuzu kaybetmeniz, umudunuzu kaybettiğinizi gösteriyor. Evinizin huzuru kaçmış ve bu konuların çocuğunuzu etkilemesinden endişe ediyorsunuz. Bu sıkıntılı günleriniz geride kalacak.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA