Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYA İÇİNDE RÜYA YORUMLATMAK

02.12.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ıslak
Pasaj gibi bir yer içinde dükkan arıyorum sanki eskiden ayakkabıları verdiğim bir dükkanı bir türlü bulamazken başka bir dükkancı ile muhabbet oluyor ve eski gibi sanki ıslak kıyafetler gösterir gibiler 2 pantolon 2 triko gibi eşya elime alıyorum, mor türevleri siyaha da yakın renkler ancak sanlı parlak ve uyumlu tonlar, ve sonra sanki tüm bunları birine yorumlatıyorum rüya içinde!, ooo diyor acaip bir rüya!
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüya içinde yapılan yorumlar gaipten yapılan yorumlardır ve genelde doğru çıkar. Bazen de sizin rüyanızda olduğu gibi rüyanın önemini anlatır size. Bu rüya sıkıntılardan kurtulmak için uzun zamandır başvurduğunuz kişileri ya da yöntemleri kaybedeceğinizi söylüyor. Sıkıntıyı atamamak sizin ufkunuzda yeni bir kapı açacak. Başka konulara yöneleceksiniz ve yönetim kademelerinde çalışan insanların sorunlarını öğrenecek, şaşıracaksınız. Belki de sıkıntı nedeniyle yitirilen bir mevki sizin olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA