Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYA İÇİNDE RÜYA GÖRMEK

30.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zynp
Kısaca rüyalarımı anlatıyorum 2 rüya anlatıcam farklı günlerde geçen hafta gördüğüm rüyalar Rüya içinde rüya gördüm rüyam şöyle başladı okuldaydık ve bi arkadaşımın içine ruh giriyodu sonra birden uyandım ama aslında uyanmadın diğer rüyaya giriş yaptım ondada aekadaşımın annesi arkadaşımdan bardakları saklamamı istiyodu neyse rüya içinde rüya gördüğüm rüyam öyle bitti diğwr rüyamda en yakın erkek arkadaşım beni seviyodu anlamlarına baktım benzer şeyler bide kısaca özetleyerek size sormakistedm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu tip rüyalar eğer haberci iseler oldukları gibi çıkarlar ama sizin rüyanız haberci değil. Bilincin alt kademesine inmişsiniz. Arkadaşınızın içine ruh girmesi korku unsuru taşıyorsa bilinçaltınızda böyle, yerleşmiş korkular var demektir. Rüyaları açıklamalı yazmazsanız ben onlardan bir anlam çıkartamam. İki rüya yazmak yerine bir rüyayı bir iki bölüm halinde göndermenizi tercih ederim. Yakın arkadaşınızın sizi nasıl sevdiğini ve o kişi ile nasıl yakınlığınız olduğunu bilmediğimden diğer rüyaya bir yorum yapamıyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA