Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYA İÇİNDE RÜYA GÖRMEK

05.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dilay Özder
En yakın arkadaşlarımdan bin evindeydim. Birlikte otururken benim uykum geldi ben uyuyacağım diyerek içeriye gidip uyuyordum. Ve o anda bir tane daha rüya görmeye başladım. Geçen yıl kaybettiğim babaannem karşıdan bana doğru geldi. İlk onu tanıyamadım. Ondan uzak dur dedi. Ben karşısında hiç birşey söyleyemiyordum. Sonra o rüyadan uyandım. Arkadaşıma ben rüya gördüm dedim ve hemen ardından bu rüyadan da uyandım. Rüya içinde rüya görmenin ne anlamı vardır?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bilinç katmanlardan oluşur. Derin uykularda alt katmanlar arasında geziniriz. Rüya içinde görülen rüyalar bilinç katmanları arasında seyahat ettiğinizi gösterir. En alt katmanlarda önceki yaşamımızdan izler bulunur. Bazen önceki yaşamınızdaki ölümümüzü görebiliriz. Bilincin alt katmanlarından gelen bilgiler genelde doğru olur, bu tür rüyalardaki ikazlara ve sembollere dikkat etmek lazım. Babaanneniz size birinden uzak durmanızı önermiş, bunu önemseyin bence. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA