Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYA'NIN RÜYASI: RÜYADA ESKİ SÖZLENDİĞİ KİŞİYİ GÖRMEK

18.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüya
Merhaba, rüyamda iki sene önce söz attığım Kişiyle harabe orman gibi bir yerdeydik. Orda kırmızı sarı ağaçlar vardı küçük dağ gibi bir tepecik kenarında ağaçların bir kısmı devrilecek gibi duruyordu. Yanlarından dere nehir gibi su akıyordu su çamurlu gibiydi. Sonra mağara kapısı gibi bir kapıdan çıktık. Ben gayet mutlu neşeliydim. Yerde çamur içerisinde İnternette gördüğüm enerji taşlarından yapılan söz tepsisi vardı 2 3 tane. Birini çamurdan çıkarıp gösterdim eski sözlüme içimden kırılmamış diye düşündüm ama o hiç umursamadı. Bende ona karşı eski hisleri hissetmedim ama kendi içimde mutluydum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Nuray, eski sözlendiğiniz kişi evlilik için yeni adımlar atmış olabilir. Eğer hayatınıza bakıyorsanız ve onu düşünmüyorsanız bu şekilde bir mesaj olabilir. Ancak görüyor ya da onun hakkında konuşuyorsanız bilinçaltınızdan dolayı görmüş olabilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA