Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYA'NIN RÜYASI: RÜYADA ÇİFTLİK GÖRMEK

29.03.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüya
Merhaba, rüyamda kocaman nerdeyse at gibi bir köpeğim vardı çiftlik gibi bir yerdeyim ben her şey. Köpeği seviyorum ama çok büyük olmasından ürküyorum biraz. Bir de bir çok civciv tavuk almışım bi tane tavuğun altında yumurtaları vardı bi civcivin çıktığını gördüm normal civcivlere göre büyüktü. Onun gibi başka da çıkmış ama özellikle birini görüyorum onları da çok seviyorum ama üzerime üzerime bi anda koşturunca korktum. Sonra ablama çiftliğimi emanet etcem kısa süreliğine aa ben bakamam diyor baksana çok tatlılar diyorum bir sürü civciv göstererek. Sonra savaş meydanı gibi bir yere gidiyorum güya ben casus ya da kaçak gibi bir şeyim beni yakalamaya çalışıyorlar ama yakalandığımı görmedim asla kötü bir şey olmadı ama tedirgindim biraz.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, rüyanızın ilk kısmı çok sevindirici haberler alacağınızın işareti. Bu haberlerin bir kısmı dedikodu ama diğerleri gerçek. Rüyanızın ikinci kısmı bilinçaltınızın bir ürünü, muhtemelen okuduğunuz ya da izlediğiniz bir şeyden etkilenmiş olmalısınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA