Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RUMUZUM'UN RÜYASI: RÜYADA ÇIPLAK BİRİNİ GÖRMEK

25.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rumuzum
Rüyamda eltim ve ailesi habersiz gelmişler dışardayım bizde bir yerden gelmişiz.esim eve gitti bulasiklari mal atıyordu ben gittim.habersiz gelmelerine üzüldüm.uyandim.tekrar uyudugumda Seda sayan evindeyim sandalyede oturduğum sırada camdan baktım sedasayanesi birşeyler anlatıyor.sen bak ben anlamadım dedim.yerlere yola kilim sermiş oturmaya çağırmış.indik.bir bayanla havuza yürüyerek giderken.belden yukarı ciplakti.goğusleri konumla örttü.yanimdaki bayanı normalde tañımam.koluma girdi.yururkensenin ve esinin çok yardımını gördük dedi.mayo alayım barı dedim o bende iki tane aynı var birini sana veririm dedi.yururken uyandim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aklından tamamen çıkarttığın eski bir konu yeniden gündeme gelecek. Sosyal çevrenden popüler biri de konuya dahil olabilir. Çıplaklık maddi manevi ferah çıkmaktır. Kadın, bu konudaki ani haberleri temsil ediyor. Feraha çıkacaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA