Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RUMİD'İN RÜYASI: RÜYADA ERKEĞİN DOĞUM YAPMASI

13.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rumiD
Cinsiyetim erkek, geçtiğimiz gece rüyamda doğum yapmak üzere olduğumu gördüm. İki kişilik yatağımda ve odamda tek başıma doğum sancısı çekiyordum. Camdan dışarı göz ucu ile baktığımda şimşek çaktığını gördüm. Bir ses bana "Az kaldı büyük alimler büyük alametlerle doğar yıldırımı bekle " dedi. O an yıldırım düşünce doğum yapabileceğimi düşündüm. O gelen sese göre doğacak çocuk Mevlana Celaleddin Rumi olacak. Bu nedenle onu büyük alim yıldırımı ise alamet olarak gösteriyordu. Doğum sancısı canımı yakmıyor ama nefes alışımı değiştiriyordu. Doğum olmadan uyandım. Çok huzurlu bir şekilde uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Doğum sancılı bir süreçten sonra sıkıntının atılmasını temsil eder. Bir erkeğin doğum yapması, kadına özgü yani kadınların daha çok istediği beklentileri simgeler. Örneğin evlenmek yuva kurmak ve çocuk sahibi olmak genelde kadınlar tarafından daha sıklıkla düşlenir. Canınızın yanmaması bu süreci beklediğinizden daha kolay atlatacağınızı söylüyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA