Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RUHU GİYİNMEK

09.02.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Cyradis
Merhaba annem rüyasında yatağında kendini uyur vaziyette görmüş ve bir kıyafet giyer gibi ruh giydiğini ve giyerken ılıklık hissedip çok mutluluk duymuş...Rüyasında hep inanamıyorum ruhu bir kıyafet gibi giydim diye bir yandan söyleyip hem çok şaşırmış hemde çok sevinmiş...sonrada uyanmış..Yorumlarsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Anneniz astral seyahat yapmış. Bu garip duyguya bir isim bulamamış, süptil bedenini cevherin üzerinde görünce de ruh giyiyorum diye yorumlamış. Astral seyahat sırasında çok değişik hisler yaşarız. Başka boyuta çıkmak, bedenin esaretinden kurtulmak, düşünce gücü ile istediğiiz yere ulaşmak bazılarını çok korkutur, bazılarını ise çok mutlu eder. Astral seyahat konusunda bilginiz yoksa arama bölümünden eski yorumlarımı okuyabilirsiniz. Ya da internetten araştırma yapabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA