Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RUHEŞİ'NİN RÜYASI: RÜYADA HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK

18.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ruheşi
Rüyamda sık sık hamile olduğumu görüyorum. Bu seferde birinin lafini dinleyip bebeği doğurmamaya karar veriyorum. Zaten bir kac haftalık mis, yumurta kadardır, kaynatir yerim diye düşünüyorum. Yumurta gibide çıkıyor, yani tam pişmiş yumurta icinde bir bebek çıkıyor. Şaşırıyorum yüzü eli kolu herseyi belirgin. Küçükk bir bebek mis ama 5-6 aylık bebek kadarmis. güzel tatli bir bebek. Sonra bebek gozlerini açıyor, ölmemiş yasiyormus. erken doğum gibi. Ama ölür bu kesin diye bırakıyorum. NKendi kendine ölsün diyorum , saklıyorum bir yere sanki sakat olur zaten yaşasada diye düşünüyorum. Çok tuhaf bir ruyaydi ne yapacağımı bilmiyordum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sürekli görülen rüyalar bilinçaltının ürünleridir. Aynı noktaya değinen rüyalar psikolojik olarak yaralı bir ruhu gösterir. Hamilelik ise, bir beklenti içinde olmak ve bu süreçte sıkıntı yaşamaktır. Sıkıntılı bir sürece gireceksiniz, dikkatli olun.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA