Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ROSE'NİN RÜYASI- RÜYADA SİNİRLENMEK

02.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rose
İyigünler, rüyamda gerçek hayatta aynı ortamda çalıştığım ve bana duyguları olduğundan şüphelendiğim kişinin odasına elektrikli süpürge açıyorum fakat o süpürgeyle ilgili birşeyler söylüyor şöyle yapsaydın falan gibi bende hizmet ediyorum dediğine bak diye sinirlenip masadaki dolu cam çay bardağını ona doğru fırlatıyorum duvara çarpıyor o da şaşırıyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ne iş yaptığınızı yazsaydınız keşke. Eğer şirkette temizlik işine bakıyorsanız süpürgenin anlamı olmaz. Ama eğer öyle değilse bu rüya bu kişinin hayatına güzellikler taşımak istediğinizi söylüyor olabilir. Ama o sizi önemsemeyince onun hayatının anlamını, onu iyileştiren gücü onun elinden alabilirsiniz. Siz öfkelendiğinizde önünüzü görmekte zorlanan biri olmalısınız. Rüya, aslında pek de birbirinize uygun olmadığınızı haber veriyor bence. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA