Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ROSE'UN RÜYASI: RÜYADA ÖLMEK

30.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rose
Rüyamda ölüyorum ölmüşüm bunun ben ve ailem etrafımdakiler farkında herkese ölmedim dimi ben diye telaş içinde çırpınıyorum.Fakat öldüğümü ben ve ailem biliyor ama kimse hala hayatta olmamı yadırgamıyor.Ölmüşüm fakat daha ölme eylemi nasıl öldüğüm gerçekleşmemiş ve BiraZdan belki bir kurşunla belki bir kalp kriziyle öleceğim deli gibi korkarak onu bekliyorum.bir yandan aileme ağlıyorum ölmedim deği mi ben diye korkudan ağlıyorum .yola çıkıyoruz ben yine ağlarken bir anda yığılıveriyorum yere ve şunlar geçiyor aklımdan' evet şuan ölüyorum sanırım' yığıldığımda kalbimde bir acı beynımde yoğun bir sancı resmen ölümü yaşıyorum ve bilincindeyim yavaş yavaş bilincimi kaybederken ve derin bir acı içindeyken beyin olarak kalp olarak yataktan pat diye uyanmışım. Kalbim acıyordu uyandığımda sıkılmış bütün vücudum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sağlıkla ilgili endişeleriniz ve gerçek yaşamda da ölüm korkunuz var. Bu korku belki bilinçaltında bastırılmış şekilde duruyordur. Baskılanmış korkular rüyalarda su yüzüne çıkar çünkü bilinçaltı bunlardan kurtulmak için sizi korkularınızla yüzleştirir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA