Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ROSE'UN RÜYASI: RÜYADA ÇIPLAK OLMAK

22.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rose
Rüyamda acun'un yarışmasındaydım.Sıra bekliyorduk performans için.Ben çıplaktım.Tam sıra bana gelmesine yakın bir bayan omzumdan aşağı bebe yağı döktü bu şekilde daha iyi dedi.Arkamdaki çocuk sırtıma dokunmaya çalıştı dokunma dedim durdu,daha arkadan bi çocuk bebe yağı mı o ne gibi bişey dedi.Sus diye uyardım sanırım.Adımı Acun söyledi çıktım.Çıplak bi şekilde dönme dolabın üzerindeydim,müzik eşliğinde dans ediyordum.Fakat dansım yatayda bir köşeden diğer köşeye tutunarak düşmemek üzerineydi.Düşerim zannettim.Oradan oraya boşluktan salkıp tutunarak müzik eşliginde düşmemeyi başardım,müzik sesi güzeldi,son tutundugum köşede 3 tane kolye vardı,üçü de güzeldi,birini almaya çalıştım.Sanırım aldım gibi.Sonra aşagı atlayarak performansımı başarıyla bitirdim.Herkes beni alkışlıyordu.Acun tekrrdan övgüyle benden bahsetti.Evet başardı diyerek beni alkışlattı.Yarışmayı kazanmışım gibi bir his vardı icimde.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sanılanın aksine çıplak olmak iyidir. Sorunlardan kurtulmayı temsil eder. Dışarıdan görünüşünüz, sorunsuz, mutlu ve iyi biri şeklinde. Bu denli sorunsuz bir yaşam için diğer insanlara karşı utanç duymuyorsunuz. Kendinizden ve yaptıklarınızdan eminsiniz. Kolye bulmanız ise sorumluluk üstleneceğinize işaret ediyor. Size verilen üç işin sorumluluğunu üstleneceksin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA