Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RHEA'NIN RÜYASI: RÜYADA BAŞKA BİRİNİN BEDENİNDE OLMAK

19.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rhea
Rüyamda çok sevdiğim birinin bedenindeydim. Kendisi ile hiç tanışma fırsatım olmadı henüz. Rüyamda o kişinin kendi arkadaşları ile sorunları olduğunu, hatta kavga raddesine gelecek sıkıntılar olduğunu gördüm. Arkadaşlarından biri ile tartışıyor ve arkadaşı bana vuruyor, ben de yere düşüyordum. Vurduğu yerin acısını rüyamda hissedebiliyordum. Sonra o arkadaşının yanından ayrıldım ve kendimi bir odaya kapattım. Arkadaşları beni bırakıp bir yere gittiler ve ben daha sonra onların yanına gitmeye karar verdim. Yanlarına gittiğimde iki tarafta birbirinden özür diledi ve barıştık
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Vücudunuzu ya da yüzünüzü beğenmiyor, bazı sorunlar nedeniyle kendinizle barışık olamıyorsanız rüyalarda kendinizi başka bedende görürsünüz.. Bu dünyaya pek çok kez bedenlenir ve düşeriz. Her ölüm diğer aleme doğumdur; bu bir döngü. Bir o aleme, bir bu aleme doğarız. Madde dünyasına doğarken geçmiş yaşamlarımızı unuturuz. Ancak bazen, derin uyku halinde, bilincin alt katmanlarında geçmiş yaşamların izlerine ulaşırız. Bunu rüyalarda ve hipnoz halinde iken yapabiliyoruz. Siz de geçmişteki bir yaşamınızın anılarını yaşamışsınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA