Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RESİM SANATI'NIN RÜYASI- RÜYADA ELDEN SU AKMASI

01.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen resim sanatı
Ucaktayiz.Ailem yanimda.Annem ve bende beyaz bas örtüsü var.Ispanya'ya ordan Katar'a gitmeyi planlıyoruz. Ben kararsizdim.Sonra gokyuzunde bir delik acildi ve ordan gecenin karanliginda aydinlanarak gectik.Sonra cumhurbaskanimizi görüyorum.Öğretmen masasında oturuyor,bir sey anlatiyor.Ben de ilk siradayim.Bir anda ellerinden su akmaya basladi.Hem kendisi islandi hem de ben islandim.Ustume baktığımda kuruydumyeşil kasket ve mont giymistim.Öğretmenim,evliyim,bayanim.Bebek istiyoruz.Çok teşekkür e
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  İşinizle ilgili yeni gelişmeler var. Tayin olabilir ya da ek bir iş yapabilirsiniz. Bu durum ani gelişecek ve belki de taşınmayı düşüneceksiniz. Konu devletle ilgili. ELinizden su akması, hem gelir kaybını hem de gelirin bollaşmasını simgeleyebilir. Ama her durumda konu para ve devletle ilgili olacaktır.Yeşil giymeniz ise olumlu bir durum. Demek ki bir gelir çoğalması yaşayacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA