Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

REŞHA'NIN RÜYASI: RÜYADA UZAYA GİTMEK

22.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Reşha
MerhabaRüyamda uzaya gitmek için hazırlık var evimde tanımadığım insanlar var ama arkadaşlarımmış abdest alıyorum birisi hadi çıkmalıyız diyor uzaydayız uzayda deniz var ama uzay karanlık denize giriyorum denizin yüzeyinde uçar gibi hareket ediyorum bazende içine giriyorum denizde araştırma yapıyoruz deniz seviyesini bi aletle ölçüyoruz dünya ile kıyaslıyoruz sonra yanımıza özel yiyecekler getirmişim orada tuvalet olmadığı için birisine haşlanmış patates veriyorum bunu iyi yağ ile pişirdim ye sana dokunmaz diyorum son derece rahatım sonra geri araştırma sonuçları için evime dönüyoruz oradakilere çok güzel geçtiğinden bahsediyorum.3 çocuk annesiyim.Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Vicdani yüklerinizi atacak, bilgeliğe ulaşacaksınız. Gökcisimleri bilinmeyeni öğrenmeyi, görünenin arkasındaki gizemi çözmeyi anlatır. Uzaya çıkan insan her zaman huzura kavuşur.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA