Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

REŞHA'NIN RÜYASI: RÜYADA DENİZDEN ÇOCUK ÇIKARTMAK

27.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Reşha
Değerli Kahin HanımRüyamda 2 yaşındaki oğlumla denizin kenarında denizin içindeyim denizden çıktım deniz kumluydu oğlumu alıyım dedim denizin dalgaları onu örtmüş kumdan dolayı da oğlumu görmüyorum ama nerede olduğunu tahmin ettim ve denizin içine kolumu daldırıp oğlumu çıkarttım kucağıma aldım ekmeğim ve suyum varmış yolda acıkır diye ekmekle suyu da denizden almak istedim denizin suyu bu sefer çok berrak tertemizdi denizin içinden ekmeğimi aldım ve bir şişe içme suyumu aldım düğüne gidecekmişim oğlum kucağımda yola çıktım beni almaya geldiler düğün evindeyim ev çok aşırı küçük zaten 5 kişi falan var ama kimseye oturacak yer yok ben bir anda yakınımda kapalı bir koltuk var ve ben onu açtım Tek kişilik ve ben ona oturdum.Haftaya bir düğüne gideceğim zaten acaba ilgisi varmı.3 çocuk annesiyim Ev hanımıyım.Sağlıcakla kalın.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çocuğunuzu denizden çıkardığınıza göre, başkalarının sonuçlarını umutla beklediği bazı olaylar yön değiştirdiğinde onlara müdahale edeceksiniz. Olayları çıkmazdan ya da olumsuz sonuçlardan kurtaracaksınız gibi görünüyor. Böyle durumlara ben hep şu şekilde bakarım. Evrene ne verirseniz onu alırsınız, yardımcı olursanız size de yardım ederler. Severseniz, sevilirsiniz, vb. Denizden ekmek çıkartmanız ise ihtiyacınız kadar para demektir. Bu kadar bir parayı temin edeceksiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA