Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

REŞHA'NIN RÜYASI: RÜYADA BALİNA GÖRMEK

07.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Reşha
MerhabaRüyamda elimde balina yavruları var on iki tane balina en küçükten en büyüğe doğru birbirinin içine girmiş birbirlerini yemiyorlar çıkabiliyorlar kolay taşımam için öyle sanki benim tertemiz bir havuzum var oraya bırakıyorum havuzda büyüsünler diye en büyüğünün ağzı açık ve ben on ikisini birden görebiliyorum sonra burası biraz tuzlu diyorum balinalara zarar verir belki diyorum büyümeleri için daha güvenli biryere alıyorum onları elimde bir balina gibi ama aslında 12 balina sonra hamileymişim ve doğumum gelmiş nasıl doğuracağım derken en iyisi ben sancımın gelmesini bekleyim diyorum bir yerlere uğruyorum ve poşet poşet bayram şekeri alıyorum.3 çocuk annesiyim yorumlarınız için teşekkür ediyorum Saygılarımla.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Balina görmek.. Balık kısmettir; balık ne kadar büyükse kısmet de o kadar büyük olur. Küçük bir kısmet ayağınıza kadar gelecek. Ardından da bir öncekinden daha büyük kısmetler gelecek..
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA