Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

REMÖ'NÜN RÜYASI: RÜYADA YOKUŞ ÇIKMAK

02.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Remö
Selamlar. Ruyamda gariptir ama elimde sadece bir direksiyon goruyorum. Sonra o direksiyon bir araba haline geliyor ve buzlu bir yokusa dogru geliyorum. O yokusun başında biriken insanlar bana Orasi Buzlu Çıkamazsın deselerde aldiris etmiyorum. Yokuşu araba ile cikarken araba bi anda buzlarda zıplamaya ve sekerek buzlu yolda yokusu cikmaya başlıyor. Yokuşu bitirdigimde ise kahvehane gibi bir yerde tanidik arkadaslar bana cay ic diyorlar ben isim var diyorum orada seyyar köfte arabasindan yemek yiyenler bana zorla yemek ismarlamak istiyorlar ama ben Karnim Tok deyip reddediyorum. Kofte arabasında ise doğranmış soganlar vardi. Iki kısım birinci kisim soslu ıkıncı kısım ise sadeydi. Ve ben o köfte arabasinin yanında yeşil renkli bir arabanin tamponunu yerine takmaya çalışıyordum.Yorumunuz için şimdiden çok teşekkür ederim..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, rüyada direksiyon görmek hayatınızı kontrol etmeye başlayacağınızı gösteriyor. Geleceğe dair pek çok plan yapmışsınız ve belli bir program takibi yaparak geleceğe yönelik hayallerinizin gerçekleşmesi için adımlar atıyorsunuz. Başarı sağlanacak ama bu öyle kolay olmayacak. Zorlu bir süreç var önünüzde ve karar vermeniz gerekecek. Siz çoğu kişinin istemediği kararı verip zor olanı seçseniz de sonu güzel, başaracaksınız. Güzel günler yakında.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA