Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

REMÖ'NÜN RÜYASI: RÜYADA YENİ BİR İŞE BAŞLAMAK

26.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Remö
Selamlar. Rüyamda 2 odalı muazzam bir ofisteyim. Orta yaşlı yönetici modunda bir bayan var beni odaya davet ediyor. Siyah deri koltuklarda oturuyorum. Karşımda Japon mu Çinli mi olduğunu bilmediğim alçak boylu zayıf 50 li yaşlarda bi adam var yabancı dille konuşuyor k kadında tercüme yapıyor.. Kadın bana dönüp diyor ki Beyefendi sizi Danışmanı olarak seçti ve bundan sonra Turkiyede ki işlerini siz takip edeceksiniz.. Hayırlı Olsun yeni işiniz. Ben bi anda şaşırıyorum ve Ayağa kalkıyorum. Kadın bana kapıya kadar eşlik ediyor.Yorumunuz için şimdiden çok teşekkür ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yeni bir işe başlamak.. Yeni bir iş mi bilmem ama yeni bir gelir kapısı elde edeceğiniz kesin. Başkalarının emeklerinden para kazanacaksınız ve ağzınızın tadı yerine gelecek. Üstelik patron baskısı da yok çünkü patron sizin görmediğiniz bir alanda yurt dışında olabilir. Daha önce denemediğiniz şeyler ama size müthiş zevk verecek ve kalabalık bir iş ailesinin içinde mutlu hissedeceksiniz kendinizi.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA