Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

REMÖ'NÜN RÜYASI: RÜYADA KOYUN SÜRÜSÜ GÖRMEK

03.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Remö
Selamlar... Ruyamda köy gibi bi yerlesim birimimin yollarinda bayağı kalabalik koyun surusu goruyorum. Fakat koyunlar sanırım siyahtı. Ben sözümona onlarin çobanıymışım ama 500 tane üzerinde uzunca bir sürü ama benim idaremde. Sonra o koyunlardan bes altı tanesi bi evin avlusuna doğru kaçınca bende onlarin peşinden gittiğimde esimi gördüm oldukca yorgun ve bitkindi beni görünce elinde olan 1 bardak sütu bana uzatti. Bende o sütü içtim. Sonrasında o sürüdeki koyunlardan bi kacini alip minibüse koyup annem ve eşimle kasapa gidip o koyunlari kestirdik.Yorumunuz için şimdiden çok teşekkür ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, sürü halinde koyun, bir grubu temsil eder. Bunlar birlikte hareket eden, bir liderin arkasından giden, bir yerde, çalışan, okuyan ya da aynı şeye inanan insanlardan oluşuyor olabilir. Bu tip, kalabalık bir gruptan bir kaç kişinin, bir amaç uğruna feda edilmesi söz konusu sanırım. Eşinizin süt vermesi ve sizin içmeniz ise; bir maldan, mülkten elde edilen gelirle çok ihtiyacınız olan şeyleri temin edeceğinize ve rahatlayacağınıza işaret ediyor. Bu gelir, herkesin bildiği bir şey olmadığından üzerinde kıskanç bakışlar da bulunmuyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA