Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

REMÖ'NÜN RÜYASI: RÜYADA GÜL GÖRMEK

24.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Remö
Rüyamda Beyaz Lüks Bir jip kullanıyorum. Gideceğim yere yola devam ederken diz hizasında yola ekilmiş sıra sıra rengarek güller önüme geliyor. Adeta yol birbirinden farklı güller oluyor. Meğerse yolun o kısmına güller ekiliyormuş ve calisan insanlar vardi. Ben o beyaz jiple o güllerin içinde yola devam ettim. Fakat biraz ilerledikten sonra yazık günah güller ezilmesin dedim ve geri döndüm. Gideceğim yere başka yoldan vardığımda küçük olan dayım bana o arabayı nasıl aldin o araba cok pahalı falan diye sorular sordu. Ilginçtir arabaya doğru giderken Sedat Peker le konuştum selamlaştık.. O sokağa oturmuş bağımlı bir genci seyrediyordu.Yorumunuz içinşimdiden çok teşekkür ederim...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ne güzel bir rüya; gül yaprakları dökülen yol kaderinizin güzelleşeceğini anlatıyor bize. Her şey çok güzel olacak. İlişkileriniz, sosyal yaşamınız ve çevreniz güzelleşecek.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA