Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

REMÖ'NÜN RÜYASI: RÜYADA BOMBA PATLAMASI

19.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Remö
Selamlar Rüyamda yaklaşık 10 asker 1 komutanla dağda asker olarak savaşıyorum. Elimde ağır makinalı silah var. Biz dağa bomba atan makinaları diziyoruz. Daha sonra bi evin 2. Katına çıkıp mevzi alıyoruz. Fakat ne hikmetse bizim kurduğumuz bomba atan makinalar yumurta büyüklüğünde bize doğru ateş etmeye başlıyor. Bombalar üzerimize geldikçe hemen patlamıyor. Biz onlar patlamadan elimizle geri atıyoruz en sonunda bi bomba benim suratımda patlıyor ama kan almıyor bayılıyorum. Uyandığımda bi otobüste suratımdan ameliyat olmuş şekilde yolculuk yaparken kendimi görüyorum.Rüyada kab yoktu ve gerçek hayatta askerlik yaptım..Yorumunuz için şimdiden çok teşekkür ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Ömer, öncelikle bu rüyanın olduğu gibi çıkmamasını temenni ediyorum. Sembollerle yorumlarsam bu rüya ani gelişen toplumsal sıkıntıları ve haberleri temsil ediyor. Bu sıkıntılı durumdan zarar görmeden kurtulacaksınız. Askerlikten yeni geldiyseniz bu rüyanız büyük olasılıkla bilinçaltınızın ürünüdür.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA