Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

REMO'NUN RÜYASI: RÜYADA BİSİKLET KULLANMAK

23.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Remo
Selamlar. Rüyamda Bisiklet kullanıyorum. Fakat bisikletin arkasında normal yaşamdan tanıdığım bi arkadaşım var. Onu bisikletin arkasına alarak bisiklet kullanırken abisini de park gibi bir yerde otururken görüyorum . Selam veriyoruz ve ben bisikletle o çocuk arkamda yokuş yukarı çıkmaya başlıyorum. Yokuşa giderken virajlara hızlı giriyorum fakat bisiklet kaymıyor.. Şaşırıyorum...Yokuşu biraz çıktıktan sonra o çocuk yine arkamda yoruldum deyip yokuş aşağı inmeye başlıyoruzYorumunuz için şimdiden çok teşekkür ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, hayatınızı iyi-kötü idare etmeyi öğrenmişsiniz. Hatta bazen hiç düşünmeden yaşıyor, hayatın heyecanından zevk alıyorsunuz. Geleceği görme kabiliyetiniz sizi imrenilecek biri haline getirmiş. Bisikletin arkasında olan arkadaşınız yakında sizin yaşam felsefenize yakın hareket etmek için sizden destek isteyebilir ve hatta bir süre yaşamının iplerini sizin elinize verebilir. Bu durum onu zorlasa da bu onun seçimi.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA