Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RAYMALİFALİTİKO'NUN RÜYASI: RÜYADA BİRİNİN İÇİNE CİN KAÇMASI

06.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Raymalifalitiko
Rüyamda daha önceden gördüğüm birini gördüm bi ara iş görüşmesine gitmiştim ordan gördüğümü hatırladım adama sordum böyle böyle bi yere gittiniz mi ordan hatırlıyorum sizi dedim o da evet gittim dedi. Bide sevgilimin evine gidiyorduk sanırım annesi falan da vardı ama tam hatırlayamıyorum onu sonra akrabaları falan geliyordu neyse orda bi adam vardı tanıdık biri ama kim olduğunu hatırlamıyorum adamın içine cin girmişti sanırım suratı bi normal bi korkunç oluyodu dua okuyoduk kaçıyodu bağıryodu üstümüze geliyordu yanımıza gelince bişey yapamıyodum deniz vardı atlıyodu denize sonra yeniden çıkıyordu sonra ben eve gidicektim ama gidemiyordum akbil doldurcak yer bulamıyordum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İnsanların içine cin kaçmaz ya da cinler insana normal yaşam sırasında musallat olmazlar. Bunlar tamamen uydurma şeyler ve korku merkezinizi de etkileyen konular. Böyle konulardan uzak durun, böyle filmler izlemeyin, kendinizi korkutacak konularda sohbetler edip, kitaplar okumayın. Bu rüya tamamen bilinçaltınızdaki korkuların ortaya çıkmasından kaynaklanmış.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA