Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RAPUNZEL'İN RÜYASI: RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ AĞLARKEN GÖRMEK

28.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rapunzel
Rüyamda eski sevgilimi aramaya çalışıyorum bişey olmuş ne olduğunu hatırlamıyorum panik halindeyim muhakkak ulaşmam lazım diyorum sonra kız kardeşini arıyorumnormalde kız kardeşi yok o da abi telefonuna bak diyor sonra ben yine panikle aramaya çalışıyorm elimde ulaşabileceğim numara yok o beni arıyor ağlamış gibi çok üzgün ve boğuk sesi ders çalıştın mı diyor ne alaka diyorum sonra bir araya geliyoruz yakın bir arkadaşı ölmüş tesselli ediyorum bana sarılıp baya ağlıyor.ayrılalı çok oldu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya sizin ya da eski sevgilinizin aldığı kararlardan dolayı yaşadığı pişmanlığı yansıtıyor. Eski sevgili rüyalarda sık sık karşımıza çıkabilir çünkü yaşanan ilişkilerin unutulması biraz zaman alır. Aslında bu tarz rüyalar mesaj vermekten ziyade unutmanın zaman olmasından dolayı görülüyor. Zaman geçtikçe bu rüyalar daha az sayıda görülmeye başlar. Yani bu rüyaları haberci rüya olarak değerlendirmiyoruz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA