Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RANA'NIN RÜYASI: RÜYADA SAVAŞTA OLMAK

26.03.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rana
İyi gunler, rüyamda savaş vardı uçaklar havadan ateş atıyorlardı. ailemdeki herkes ayrı yerlere gitti. toplu bir alanda herkes yatıyordu, denize giriyordu. ben de denize girecektim.babaannem de oradaydı ve yatarken beni yanına çağırdı iki kulağından kanla karışık sarımsı bir sıvı geliyordu. aynı sıvıdan sanırım sol gözünün altında da vardı. bana "ben uyumak istiyorum" dedi. ben de "tamam babaanne uyu ben burdayım" dedim. O da "öyle uyumak değil" diyince ağlamaya başladım. Sonra uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, bu rüya bir bilinçaltı rüyası. Ya izlediklerinizden etkileniyorsunuz ya da içinizde yaşadığınız bir çatışma var ve bunu aşamıyorsunuz. Baş bölgesi enfeksiyon hastalıklarını tanımlar. Babaannenizin de böyle bir sorunu olabilir. Dilerseniz bir doktora kontrol ettirin. Eğer bir sorun söz konusu değilse onu kaybetmekten korktuğunuz için bu rüyayı görmüş olabilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA