Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RABİA FURUĞ'UN RÜYASI: RÜYADA SESLER DUYMAK

03.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rabia Furuğ
Merhaba. bundan üç-dört ay öncesinde bir hal yaşadım. uyku ve uyanıklık arası hali, bunu o halin içinde değil uyandığımda anladım. yatağımdaydım, her şey inanılmaz yavaştı, ağır çekime almış gibi biri zamanı, bir takım sesler duyuyordum ama neye benzediklerini hatırlamıyorum, elimle, yan odada uyuyan anneme sesleniyordum duvara vurarak. yatağımın başucuna döndüğümde, oturur ya da çömelir vaziyette bir erkek gördüm, elleri avucunda birleşmiş ve sanki gülümsüyordu. oda karanlık yüzünü çıkartamıyorum. kanlı canlı bir insan gibiydi. sonra ya da öncesinde orası karışık,birileri bilgisayar masasına aldı beni, kağıda bir şeyler yazdırmaya çalıştı ama hareketler ağır yazamıyordum. bağırarak, yeter kelimesini söylediğimde uyandım. teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaptığımız, söylediğimiz her şey evrende bir yerde kayıt altına alınır. Buna ortak bilinç deniyor. Ortak bilince ulaşıp, aynı anda ya da kısa süre önce cereyan eden konuşmaları ya da olayları görüyor, duyuyorsunuz. Güzel bir yetenek ama bize çok net bir getirisi yok, ta ki onu gerçek anlamda yönetebilene kadar. Yeteneği terbiye edebilirsiniz istediğiniz kişileri duyup, görebilirsiniz. Ama bunu yapabilen insanlar çok az. Yine de bazen dünyanın bambaşka bir yerinde gelişmek üzere olan olayları, örneğin depremleri, yangınları, yanardağ patlamalarını ya da terör hadiselerini anlık görebilirsiniz. Bu konu ile ilgili internette araştırma yapabilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA