Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RABİA'NİN RÜYASI: RÜYADA ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

22.03.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rabia
Ben rüyalarımda çok defa kendi fotoğraflarımı görüyorum. Bir-iki defa da ölü bir kimsenin fotoğrafını görmüştüm. Öleli henüz iki yıl oldu, o ölü kimseyi gene çeşitli hallerde görüyorum. Ona sarılıyorum ancak konuşmuyor ve suratı pek memnun görünmüyor. İlkin onu bilmediğim bir yolun, bilmediğim bir evin bahçesine doğru yürürken görmüştüm birlikte içimden onun evi olduğunu zannediyorum. Bunu size daha önce yazmıştım. Suratı gülmüyor, ona sarıldığımda bırakmayı istemiyorum. Onun siması ise asık.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölülerin ruhları vefatın sonrasında bedenden ayrılarak bir ara boyuta çıkar. Bahsettiğiniz kişinin ruhu da şu anda orada ve belli bir süre de orada kalacak. Bu ara boyut bir hayaller alemidir. Ruhlar burada, adeta bir hayalin içinde yaşarlar. Ölünün geçirdiği hayat ve bu hayata ilişkin hayaller, yanılgılar, acılar, pişmanlıklar bir bir gözünün önünden geçer. Ve biz uyku esnasında bu hayallerin çekim alanına girerek onların yanına gider geliriz. Daha detaylı bilgi için arama kısmına "rüyada yeni ölen yakınlarımızı görmek" yazıp diğer yorumları da okuyabilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA