Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PURPLE'IN RÜYASI: RÜYADA ORMANDA OLMAK

16.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Purple
Merhaba Rüyamda bir ormanda olduğumu gördüm etrafımda bir sürü çiçek vardı ama ben yüksek bir tepede gibiydim. Kulağımın arkasına beyaz bir çiçek taktım ama dikkatimi çekti bakıyorum diğer kulağımda da güle benzer bir çiçek vardı. Bir anda yere baktım yerdeki çiçekler siyaha dönmüş tam siyahta değil şaşırıyorum arada renk değiştiriyor beyaz oluyor. Tanımadığım yabancı birileri geliyor 5 tane filan erkek ama iyi niyetli olduklarını düşünüyorum. Yardım istiyorum bir anda eskiden bildiğim bir yerin adını söylüyorum yakın bırakırız seni diyor bir tane adam. Yardım ediyor yürüyoruz derken eski bir arabaya geliyorum sığmaya çalışıyoruz koltuklar çoğalıyor ben öne biniyorum herkes yerleşiyor. Unlu bir adama benzetiyorum arkada oturan kişiyi dikkatle bakisiyoruz.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, rüyanız kafa dinleme isteğinizin olduğunun bir işareti. Sizi umutlandıracak gelişmeler var. Beyaz çiçekler aşkı anlatır. Gelişmeler aşkla ilgili olabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA