Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PORTAKAL'IN RÜYASI: RÜYADA ÇÜRÜK MEYVE GÖRMEK

19.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Portakal
Tanidigim bir astrolog bayanın evindeyiz annmle,yemek yapıyormus. Size bir şey sormak istiyorm diyorum tabi diyor o arada esiymis içeri girip bağırıp çağırıyor orta yaşlı karizmatik bir adam ünlü bir hukukçuymuş guya ama kadın da altta kalmıyor bir şey soramadan çıkıyorum.eski isyrindyim,poşet içindeki portakalları eski isarkadsim kıza veriyorum ama portakallar iri ve güzel kendimede alayım diyorum ki almışım zaten ona vermeden önce.Ama yine alayim oğluma veririm diye düşünüyorum,portakallari dilimlemis çoktan o da. Bende alayım diyorum ama pek istekli değil elimi poşete soktuğumda elime mandalina geliyor bu çürümüş bunu at deyip çöpe atiyorum.Sonra saate bakıyorum geckaldim oglumu da ziyaret edeceğim diyip binanin arkasindan dolanıp okul bahçesine geliyorum,oğlum yok pencereden üstü çıplak omzu acik yara olmus esmer bir kız çocuğu görüyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, ilgisizlik nedeniyle bir kısmeti kaçıracaksınız.. Kan çıkmaması halinde vücutta görülen her türlü yara para alacağınızı gösterir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA