Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

PİSLİKTE YÜRÜMEK

29.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen parten
Abimle ingilterede bi sarayin bahcesinde geziyoruz ama bahcede mezarlar var.bitane cinayet haberi okuyoruz.Sonra sarayin icine giriyoruz birisi var bir kadin odada onu ariyoruz dolaniyoruz bir yanda da haberi okuyarak cinayeti konusuyoruz kadin saklanmaya bi koseye sinmeye firsat kalmadan oldurulmus diyoruz odada kanepenin arkasinda o aradagimiz kadini farkedip bi anda korkutuyoruz Birde sarayin bahçesinde yuruken yerde hayvan pislikleri varmis onlara basmayalim diyorum abime hava islak pacalarimiz pis olur ayagimda duz bezden bir ayakkabi var lavicert ayağımin altina bakıyorum temiz yani pis olmamis islanmamis .
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Değişik ortamlara girecek, ilginç olayları yakından inceleyeceksiniz. Bu rüya esnasında korku hissettiyseniz rüya bir bilinçaltı rüyası demektir. Değilse bu rüyada bir uyarı var. Size ilginç gelen şeyler sıkıntı yaratacak durumlara dönüşmesin, dikkat edin diyor size. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA