Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

PINARIN KURUMASI

13.10.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kadir güneş
Rüyamda ilk başta çok güzel akan bir pınar görüyorum bu pınarda çok duru ve berrak idi hatta suları yoluma bile taşmıştır daha sonra tekrar bir tarafa gitmek için o tarafta yolum düştü fakat aynı pınara bakmak için durdugum zaman pınarın yerinde olmadığını hatta üstüne bina yapıldıgını görüyorum oradaki insanlara soruyorum ne olduguınu pınara artık olmadığını söylüyorlar sonra yoluma devam ediyorum daha sonra ailemle o pınar yoluna devam ediyorum gideceğim yere başka bir yer üzerinden vardim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Pınar sizin kaderinizin kaynağıdır. Çok güzel bir kadere sahipmişsiniz ama bir yanlış yapmışsınız. Bir kariyeri ya da parayı hayattan daha değerli bulmuşsunuz. Öyle ya da böyle varılacak nokta bellidir. Siz de kaderinizde yazılı olana ulaşacaksınız ama yolunuz eskisi gibi kolay olmayacak. Belki de bu bir uyarı rüyasıdır, tercihlerinizi yaparken bu rüyayı dikkate alın diyordur size. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA