Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PINAR'IN RÜYASI: RÜYADA YOĞURT GÖRMEK

12.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Pınar
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Kafamdaki sorulara cevap oluyor, ışık tutuyor. Son yorumunuz daki sizi tedavi etmişleri nasıl algılamalıyım. Negatif enerjiler, magik, nazar yada başka bir şey . Bana gelen cevap aşağıda. Ne yapmalıyım Hem mevkiniz hem de yaşamınız başkaları tarafından kıskanılıyor olmalı. Ama çok göz önündesiniz, herkes her yaptığınıza dikkat ediyor. Sizi tedavi etmişler. Yoğurt nazara çok iyi gelir, rüyada kullanılması enerjinin temizlenmesini sağlar.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim. Yoğurdun rüyada kullanılması nazara iyi gelir. Üzerinizdeki nazardan gözden arınmışsınız anlamında demiştim. Siz bol bol nazar duası okuyun ya da yanınızda taşıyın derim. Eğer cıva bulabilirseniz cıva da nazara karşı çok iyidir. İnsanlara çok fazla her şeyinizi anlatmayın, bir beklentiniz varsa bunu çok dillendirmeyin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA