Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PINAR'IN RÜYASI: RÜYADA YOĞURT GÖRMEK

10.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Pınar
Ablamın evinde mutfaktayız, mutfak biraz loş hatta hafif karanlık bile denilebilir. Pencerenin önünde dikdörtgen küçük bir masa, üzerinde beyaz örtü var. Abla masanın başında ayakta, ben masanın karşısında biraz hayretle ablaya bakıyorum. Ablanın elleri ne oldu der gibi birbirine yakın, göğüs hizasında, açık bana bakıyor ama hiç konuşmuyoruz. Masanın üzerinde bana ait olan ağzı kapaklı 2 litrelik renksiz borcam tencere var. Ağzında kapak yok ağzı açık. İçinde yoğurt varmış. Ama tencerenin kenarından birkaç parça kırılmış, parçalar masanın üzerinde. Yoğurt tencerenin etrafına biraz yayılmış ama masadan yerlere falan akmamış.Teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hem mevkiniz hem de yaşamınız başkaları tarafından kıskanılıyor olmalı. Ama çok göz önündesiniz, herkes her yaptığınıza dikkat ediyor. Sizi tedavi etmişler. Yoğurt nazara çok iyi gelir, rüyada kullanılması enerjinin temizlenmesini sağlar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA