Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PINAR'IN RÜYASI: RÜYADA ÖLEN YAKINIMIZI GÖRMEK

18.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Pınar
Merhaba. rüyamda annem kanser olmuş ve hastalığın sıkıntısını çekmemek için ölmeden gomulmek istiyor. kizkardesimle erkek kardeşimde annemi kırmayıp sabah erkenden onu gömmüş. Beni neden uyandırmadınız dedim. Seslendik kalkmadin dediler. Annemi özledim gitsek baksak belki ölmemiştir diyorum. Kız kardeşimle mezarlığa gidiyoruz. 1.5 yıl önce ölen babam annemin mezarını açmis. Annemde gözlerini açıyor o arada. Seviniyorum ve ölmemiş hadi çıkaralım diyorum. Babam çıkarmaya çalışıyor fakat gücü yetmiyor kaldırmaya. Sen dur ben çıkarırım diyorum. mezar camurmus. ayağımda terlik var mezara inerken ayağım camur olmuş. Babam diyorki, al benim ayakkabılarımı giy. bakıyorum babamın ayakkabılarıda camur olmuş. seninde camur diyorum. sende terlik var en azından ayağına bulaşmaz diyor. boşver yeterince camur oldu zaten diyorum ve annemi çıkarmak için eğildigimde uyandım. Çok teşekkür ederim şimdiden. Kaç gündür etkisindeyim. Sizin tabirlerinize çok güveniyorum.O yüzden bu rüyayı ikinci kez yazıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Pınar, rüyanızı ikinci kez gönderdiğinizi belirtmişsiniz. Ben rüyanızı daha önce de yorumlamıştım öyle hatırlıyorum. Öncelikle vefat eden babanızı görmüşsünüz. 1,5 sene olmuş vefat edeli. Babanızın ruhu sıkıntıda olmalı. Ölülerin ruhları maddi bedenden ayrıldığında yaşamla ölüm arasındaki bir ara boyuta çıkarlar. Aslında bu boyut bir mekan değil, hayaller alemidir. Burada vicdani yüzleşmeler yaşanır, ruhun enerjisi temizlenir, yaraları sarılır ve öldüğünü idrak etmesi beklenir. Bazı ruhlar buradan çabuk kurtulur ama bazıları yaşadıkları travmalar nedeniyle burada çok uzun süre kalabilirler. Siz babanızın hayallerinin içinden geçmiş olmalısınız. Şu anda öldüğünü kabule edemediği için sıkıntıdadır. Onun için buradan yapabileceğiniz hiç bir şey yok. Her ruh bu süreci yaşar. Bu süreç dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl sürecek ve sonra onun ruhu ölüler katına çıkacak. Ondan sonra onu sadece haberci rüyalarda göreceksiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA