Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PINAR'IN RÜYASI: RÜYADA EVE BİRİNİN GİRMESİ

04.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Pınar
Liseye giderken liseyi 30 yıl önce bitirdimoturduğumuz ev gibi, şimdi oturduğum ev gibiydi.Sabah uyandım, koridorda salon gibiymiştanımadığım genç ,ince uzun yüzü de zayıf uzun bir erkek divanda oturuyor, gece burada uyumuş, hayret ettim bir şey sormadım, rahatsız oldum. Sonra aynı rüyanın devamı mı bilmiyorum.Şimdiki oturduğum ev gibi birde daha önce oturduğumuz sonra sattığımız ev gibiymiş. Sabah uyandım evde dolaşan genç, uzun boylu biri erkek biri kadın iki kişi siz ne arıyorsunuz dedim biz burada yattık dediler. Kime söylediniz kapıyı kim açtı dedim. Apartmanın giriş kapısını apartmandan açtılar dediler. Gidin buradan dedim kızdım. Sonra yöneticiye gittim apartmanın kapısı böyle nasıl açılıyor dedim. Huzursuz bir şekilde uyandım.Teşekkürler .
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evinizi, ailenizin düzenini kıskananlar var dikkatli olun. Herkese güvenmeyin ve her şeyinizi anlatmayın derim.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA