Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PINAR'IN RÜYASI: RÜYADA ÇAMUR GÖRMEK

17.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Pınar
Merhaba. Rüyamda annem kanser olmuş ve hastalığın sıkıntısını çekmemek için ölmeden gomulmek istiyor. Kizkardesimle erkek kardeşimde annemi kırmayıp sabah erkenden onu gömmüş. Beni neden uyandırmadınız son bi kez konuşurdum diyorum. Uyandırmaya çalıştık kalkmadin dediler. Annemi özledim gitsek baksak belki ölmemiştir diyorum. Kız kardeşimle mezarlığa gidiyoruz. 1.5 yıl önce ölen babam annemin mezarını açmis. Annemde gözlerini açıyor o arada. Seviniyorum,ölmemiş hadi çıkaralım diyorum. Babam çıkarmaya çalışıyor fakat gücü yetmiyor kaldırmaya. Sen dur ben çıkarırım diyorum. Mezar camurmus. Ayağımda terlik var ve çamur oluyor. Babam diyorki, al benim ayakkabılarımı giy. Bakıyorum babamın ayakkabılarıda camur olmuş. Seninde camur diyorum. Sende terlik var en azından ayağına bulaşmaz diyor. Boşver yeterince camur oldu zaten diyorum ve annemi çıkarmak için eğildigimde uyandım. 3-4 gün oldu bu rüyayı göreli ve etkisi hala üstümde. Teşekkür ederim şimdiden.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayatınızdan bir şeyi tamamen çıkartacaksınız. Bu bir kişi ya da bir madde olabilir. Canlı canlı annenizin gömülmesi, bazı insanların acı çektiklerine ve kendi kendilerine eziyet ettiklerine tanık olup, üzüleceğinizi haber veriyor. Rüyanız sizi uyarıyor, itidal göstermenizde yarar var.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA